Primecars AG

Bezpośrednio. Uczciwie. Łatwo.

O nas

Trzy mocne słowa. Same w sobie. Jeśli się te trzy słowa dzień w dzień czuje, myśli i stosuje powstaje coś jeszcze silniejszego: filozofia. Nasza filozofia.

Firma Primecars AG handluje od 2009 roku online pojazdami powypadkowymi. Ponieważ jako pierwsza firma szwajcarska w Polsce sprzedajemy pojazdy BEZ pośrednika handlowego byliśmy w stanie naszą klientelę w stosunkowo krótkim czasie znacznie rozszerzyć. Dzisiaj w 2018 roku znajdujemy w tej uprzywilejowanej sytuacji, że możemy kupującym zaoferować największą w Szwajcarii platformę internetową dla pojazdów powypadkowych. Sprzedaż bezpośrednia pozwala nam na zaoferowanie najbardziej atrakcyjnych cen w naszym segmencie rynkowym. Poza tym poprzez bezpośredni kontakt pomiędzy Państwem a nami jako hurtownikiem gwarantujemy przy licytacji bezwarunkową uczciwość i przejrzystość. Ponieważ jesteśmy w osobistym kontakcie z poprzednim właścicielem pojazdu rozwiązujemy możliwe reklamacje (np. brakujące części, uszkodzenie motoru i.t.d.) naszych klientów z niemającej równej sobie wydajnością i przychylnością. Jako jedyna firma w Szwajcarii pod określonymi warunkami oferujemy na odpowiednie pojazdy prawo zwrotu.

Bezpośrednio. Uczciwie. Latwo.

Aby w przypadku ewentualnych komplikacji móc klientowi służyć radą na miejscu dysponujemy kilkoma siedzibami zarówno w Polsce jak i w Szwajcarii. Nasi zaangażowani współpracownicy przyjmą Państwa z przyjemnością w jednej z naszych filii albo na życzenie odwiedzą Państwa na miejscu i wyjaśnią wynikłe pytania. W ten sposób PRZED, W CZASIE i PO zakupie gwarantujemy latwe i beztroskie wydanie pojazdu. Również w naszej siedzibie w Szwajcarii wszyscy współpracownicy są do dyspozycji i służą radą, również w języku polskim.

Bezpośrednio. Uczciwie. Latwo. Jako lider rynku firma Primecars AG stawia sobie wymaganie, aby te słowa nie były tylko pustymi słowami na prospekcie reklamowym ale oznaczały naszą filozofię codziennego postępowania.

Osoby w firmie